KLİMA HESAPLAMA

HAKKIMIZDA

2012 yılında Bütün Klima Mühendislik olarak kurulan şirketimiz, ileri teknoloji binalarının her türlü ısıtma, soğutma, havalandırma sistemlerine ek olarak, doğalgaz altyapı ve üstyapı konularında da birçok taahüt işlerini üstlenmiş ve başarı ile yerine getirmiştir. Kurulduğumuz günden itibaren başarı ile temsil etmiş olduğumuz tüm projelerde konusunda uzman, tecrübeli mühendis ve ekip arkadaşlarımızın imzası bulunmaktadır. Tecrübelerimiz ve yöntemlerimizle gelişen dünyada rekabet gücümüzü koru-mak amacı ile verimliliğimizi ve performansımızı geliştirerek, yöntemlerimizi sürekli güncel kıldık.


Kuruluş amacına yönelik olarak konusunda daima lider olmak ve bu konumunu korumak için müşterilerinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyacı, sorunlarını kendi sorunu olarak gören Bütün Klima, tüm hizmetlerinde profesyonelce mükemmeli aramakta ve müşteri tatmin ve memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmaktadır. Bu düşünceyle genel merkezde konusunda uzman yüksek mühendis ve mühendislerden oluşan satış ve servis ve proje ekibi ve tüm ülke çapına hizmet edebilen bayi ve servis ağıyla ihtiyacı duyulan cihaz, ekipman ve hizmeti müşterinin kullanımına sunmakta ve bunda da oldukça başarılı olmaktadır.

 

Misyon
Müşterilerimizin talepleri olan ürünleri en yüksek üretim standartlarında, insan ve çevre sağlığını gözeterek sunmaktır.


Vizyon
Isıtma, Soğutma ve havalandırma sektöründe yenilikçi, yüksek kalitede hizmet sunan, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini en önemli ilke edinen Türkiye'nin en büyük firmalarından birisi olmaktır.


Değerlerimiz
Müşteri odaklılığı, yenilikçiliği ve rekabetçiliği esas alan bir yönetim temelinde, dürüstlük ve şeffaflık ilkelerinden sapmadan, çalışanlarını daima geliştiren ve yaratıcılıklarını teşvik eden, çevre ve topluma duyarlı olmak firmanın değişmez değerlerdir.

Test

Form Gönderimi

Tamam